Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz wygodnie dojechać na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum miasta o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony położony niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach za granicą nie będziesz w stanie odpalić auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.