Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Zajrzyj w to miejsce, żeby zamówić projektowanie wnętrz Kraków

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]