Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności małżonka, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kto często korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w szybki i sprawny sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.