wirtualny spacer Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Google Moja Firma

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – zadbaj o konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]