Wirtualny spacer po firmie – dobre strony

zobacz jak przygotować wirtualny spacer po firmie

Google Street View całkowicie zmieniło internet. Nic więc dziwnego, że jego potencjał jest wykorzystywany także przez biznes. Za pomocą takiej usługi mają możliwość pokazać swoim klientom, jak prezentuje się siedziba firmy – zaś to korzystnie rzutuje na postrzeganie marki. Zazwyczaj na to rozwiązanie stawiają handlowcy, lokale gastronomiczne i pensjonaty. Dzięki niemu mają szansę przekonać klientów, że warto wybrać ich usługi i – jak udowadniają statystyki – podobne kroki dają spodziewane rezultaty. Czemu więc powinniśmy zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – korzyści

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się w szczególności ze względu na prestiż marki – statystyki dowodzą, iż dobrze rzutuje to na ilość klientów, którzy korzystają z jej oferty. Firmy, które zdecydują się na takie rozwiązanie, będą również bardzo dobrze zauważalne w Google Maps, a po wpisaniu ich nazwy w Google, internauci ujrzą odnośnik do prezentacji. To wszystko odbija się na większej ilości odwiedzin na stronie, a skutkiem tego są najczęściej wyższe zyski.

Wirtualny spacer po firmie – kto to zrobi?

Powinniśmy wiedzieć o tym, że Google nie wykonuje fotografii danej firmy – musimy je dostarczyć samemu. Zrobienie zdjęć i ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wymaga niestety odpowiednich umiejętności – najlepiej więc powierzyć je specjalistom. Na szczęście, w naszym kraju działają już agencje, które świadczą tę usługę.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]