Wykańczamy wnętrze – montaż paneli

Kompleksowa aranżacja przestrzeni w domu zapewnia komfort i dobre efekty wizualne. Zasadniczym detalem w każdym mieszkaniu jest podłoga, o którą należy odpowiednio zadbać, na przykład poprzez położenie na niej paneli. Sprawdźmy zatem jak zawodowo kłaść panele i komu należy to zlecić.

Montaż paneli – jak wyciszyć

Opracowano wiele procedur wykładania paneli, ale najprostszym jest tzw. metoda bezklejowa, bez przybijania. Pod spód musimy rzecz jasna wykorzystać profesjonalny podkład, którego rolą jest wyciszenie podłogi. Może do tego posłużyć polipropylen oraz folię. Ważne jest też wykonanie w granicach 5-10 mm odstępu na krawędzi powierzchni, ponieważ panele podlegają rozszerzeniu pod wpływem zmian cieplnych. Szpara będzie zmyślnie zamaskowana na kolejnych etapach remontu.

Montaż paneli – zaufaj ekspertom

Ułożenie paneli we własnym zakresie jest niezwykle wymagającą pracą. Dlatego dobrze jest wynająć ekipę fachowców. Istnieje wiele podmiotów, które oferują montaż paneli – w Krakowie, Wieliczce i Chrzanowie. Profesjonaliści nie tylko błyskawicznie i umiejętnie wykonają zlecenie, ale przede wszystkim pomogą nabyć najlepsze deski i dopasować je do charakteru pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb. Korzystając z fachowej pomocy nie musimy męczyć się z wyborem odpowiedniego asortymentu – ekipa dowiezie wszystko bezpośrednio na miejsce. Nie musimy się martwić o dowóz materiałów i zyskujemy gwarancję, że nasze mieszkanie będzie prezentować się nienagannie.