Wynajem busów z kierowcą – rozwiązanie dla wycieczek

Organizacja wyjazdów grup liczących prawie 20 osób często okazuje się kłopotliwym zadaniem. Przyczyną większości problemów bywa zamówienie transportu. Komunikacja publiczna posiada wiele wad, z których najistotniejszy jest niski stopień komfortu. Aby tego uniknąć, należy zdecydować się na wynajem busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale także bez przesiadek i innych komplikacji trafimy w dowolne miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których zwykle nie docierają inne środki transportu.

Wynajem busa z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i instytucji czy firm. Tym pierwszym pomoże w organizacji różnego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście szybko i wygodnie przybędą na miejsce. Dla instytucji i przedsiębiorstw jest natomiast sposobem na zagwarantowanie transferu uczestnikom szkoleń czy konferencji. Ponadto, oferta jest też kierowana do biur podróży, które z pewnością docenią dużą ilość miast i miasteczek, w które mogą dotrzeć decydując się na wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu busa z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na wyjazd dużej grupy. Podróżni mogą skorzystać z między innymi zimnych napojów, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz koców podróżnych. Nawet najdłuższa podróż okaże się przyjemna dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem, systemowi audiowizualnemu i sporej ilości miejsca na nogi.