Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie serwis okna. Skieruj się tu

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle oddziałują też czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]