Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na uczęszczanych lotniskach złapanie taksówki może stać się dużym problemem. O ile zwiedzający czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć poważne kłopoty – ich wizyta w tym miejscu jest często wszak organizowana z dużą starannością. Warto zatem zawczasu pamiętać o przewozie po mieście. Przedsiębiorstwa świadczące takie usługi działają we wszystkich miastach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Łodzi bądź w Krakowie. Powinniśmy jednak dodać, że te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zlecenia taksówki na określoną godzinę – mają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego więc warto postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – transport dla wymagających

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi jest także wygoda aut – przedsiębiorstwo ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych modeli Mercedesa oraz pozostałych wiodących producentów samochodów. Ogromne znaczenie ma również fakt, że stawiając na tę formę przewozu nie trzeba jechać z innymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas lub partnera w interesach. Warto napisać także o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne jest bowiem zamówienie trasy do innego miasta w regionie lub poza nim.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Podróże do najpopularniejszych Business Parków i siedzib firm, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 złotych. Na nieco wyższe opłaty musimy być gotowi, jeżeli chcemy zamówić podróż do innego miasta położonego w regionie. Na przykład, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu złotych. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas delegacji, które usatysfakcjonują każdego.