Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Chcesz nabyć baniak do wina? Kliknij tutaj

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]