Glitter Injections

Brokat na powiekach – propozycje marki Glitter Injections

Wizaż to coś znacznie więcej niż ledwie dostrzegalne cienie do powiek, które stosujemy wtedy, kiedy malujemy się do pracy. To także makijaż wieczorowy, który może być zdecydowanie bardziej odważny. Z myślą o paniach, które w każdej sytuacji pragną zachwycać swoją prezencją, powstała marka Glitter Injections. Ma ona w swojej ofercie wyjątkowe kosmetyki do wizażu, które z pewnością powinna poznać każda kobieta lubiąca raz na jakiś czas zaszaleć.

Glitter Injections – kilka informacji o powstaniu marki

Firma Glitter Injections została założona przez Jessicę Wong. Od samego początku działalności firma stawia na zachowanie wysokiej jakości proponowanych produktów. Wyróżniają się one nadzwyczaj precyzyjnie dobranym składem,który sprawia, iż przygotowany z ich użyciem makijaż jest naprawdę wytrzymały. Flagowe produkty marki, które sprawiły, że została ona dostrzeżona na rynku, to cienie zamknięte w specjalnej strzykawce i cienie do powiek z brokatem. Pomimo dodatku brokatu doskonale trzymają się powieki, nie obsypują się i naprawdę bardzo szybko wysychają. Cienie te charakteryzują się też niezwykle nasyconymi barwami, dzięki czemu makijaż staje się wyrazisty i na pewno zostanie zauważony . Szeroki wybór produktów Glitter Injections można bez problemu znaleźć w sklepach prowadzących sprzedaż internetową.

W jakich przypadkach warto sięgać po kosmetyki Glitter Injections?

Makijaż wykonany cieniami z brokatem jest niezwykle popularny w fotografii na potrzeby reklamy. Wykorzystuje się go też w czasie sesji glamour, które często goszczą na łamach prasy wydawanej z myślą o kobietach. Jednak nie oznacza to, że brokat nie powinien być wykorzystany też przez kobiety na co dzień: taki błyszczący makijaż jest wszak idealnym wyborem na imprezy. Jest świetny tak na sylwestrowym przyjęciu, jak i zwykłej domówce. Dzięki produktom Glitter Injections spojrzenie nabiera niesamowitego wyglądu.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]