Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Potrzebujesz czapraków? Wejdź na horse-trade.pl

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych materiałów bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wykonane z bawełny. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]