Części do Citroena – gdzie je kupić?

Zamów części Citroen.

Citroen to marka ze stuletnią tradycją, od dekad lubiana przez polskich kierowców. Jej auta w Polsce są doceniane ze względu na wysoką dostępność, przystępną cenę oraz w szczególności za znaczną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C-Crosser, C-Elysse, Jumper, C4, C5, C6, Xsara, Xantia, Saxo i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy innych marek, nie są one bezawaryjne, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części do Citroena, które często kupujemy

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest zależne w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji, olej silnikowy i płyn chłodniczy. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie należy ignorować, potrzebują też moduły układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie ekonomicznie i wygodnie kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko produkowane w chińskich fabrykach, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co niekorzystnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym posiadacze aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można zakupić przez internet.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]