Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę weselną, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na urodziny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale również dość często nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców czy słowa podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych wzorach i kolorystyce, wobec tego bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj swoje alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie robisz wina, nalewki bądź soki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać używając wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]