Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Chcesz kupić spodnie bryczesy? Odwiedź ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący też uda i łydki. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]