części do aut francuskich Kraków

Gdzie kupić części do aut francuskich?

Auta francuskich producentów są najczęściej nabywanymi markami przez polskich klientów. Są lubiane przede wszystkim z uwagi na znaczną przystępność – zarówno jeśli idzie o same samochody, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Wyjątkowo popularnymi w Polsce francuskimi markami są Citroen, Peugeot i Renault. Znacznym uznaniem pochwalić się mogą też samochody firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej fabryki produkcyjne, należy do koncernu Renault. Duże powodzenie tych marek w Polsce to świetny pretekst do tego, by podpowiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do aut francuskich.

Części do aut francuskich, które często wymieniamy

Jeśli idzie o często wymieniane części do aut francuskich, prym wiodą na pewno płyny eksploatacyjne oraz elementy zużywające się w warunkach regularnego użytkowania. Są to głównie opony i żarówki, klocki i tarcze hamulcowe, a także olej silnikowy i do skrzyni biegów, płyn hamulcowy oraz płyn chłodniczy. Poza tym każda marka – a nawet każdy model – ma części, które szczególnie często się psują. To może być na przykład hamulce, elementy układu zawieszenia, układ wydechowy, zamki, silnik lub oświetlenie.

Gdzie szybko i wygodnie znaleźć części do samochodów francuskich?

O ile dysponujemy niezbędnymi umiejętnościami, część usterek można zlikwidować samodzielnie. Pozostałe natomiast wymagają odpowiedniego sprzętu, spotykanego właściwie tylko w serwisach. Niezależnie od tego, czy idzie o doposażenie warsztatu, czy też o naprawę auta, części do aut francuskich najwygodniej zamówić przez internet, w sklepie zajmującym się sprzedażną części zamiennych danej marki.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]