Gdzie kupić lonżę jeździecką?

Szukasz lonży dla konia? Kliknij tutaj.

Lonża jeździecka to sprzęt popularnie stosowany podczas nauki jazdy konnej i tresur. Jakie lonże dla konia są obecne w sprzedaży? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie warto ich szukać?

Rodzaje i wykorzystanie lonży jeździeckiej

Lonża dla konia to dość długa lina, z reguły nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest koń w trakcie nauki jazdy i treningu umiejętności związanych z utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, dosiadaniem, jak również łapaniem strzemion. Zwierzę prowadzi się po obrysie koła, a lonża służy do kontrolowania zachowania konia. Przyrząd ten służy również zawodnikom woltyżerki oraz artystom cyrkowym do doskonalenia umiejętności i zabezpieczania wykonywanych akrobacji. Lonża przydaje się oprócz tego przy hipoterapii. Lonża jeździecka może też być wykorzystywana podczas ćwiczeń bez dżokeja – w takim wypadku jest stosowana do szkolenia młodych osobników oraz dostarczenia im stosownej dawki ruchu.

Lonża dla konia – postaw na asortyment od uznanych marek

Ogromny wachlarz akcesoriów jeździeckich spotkasz w bogato wyposażonych sklepach online oferujących specjalistyczny oprzyrządowanie w rozważnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od najlepszych producentów – takich jak Imperial Riding, Start czy Jumptec. Chciałbyś kupić lonżę jeździecką w pomarańczowym, czarnymalbo błękitnym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade gwarantuje szeroki asortyment akcesoriów, które spełnią wymagania najbardziej wybrednych dżokejów. W sklepie dostępne są produkty wykonane m.in. z nylonu. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, miękkiego materiału i wyposażone w obrotowy karabińczyk.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]