Lilly Lashes – wytrzymałe rzęsy z naturalnego włosia

W tym miejscu kupisz produkty Lilly Lashes

Nie okłamujmy się – zdrowe i długie rzęsy są marzeniem każdej kobiety rzęsach. Z nieukrywaną zazdrością przeglądamy pierwsze strony plotkarskich magazynów, na których prym wiodą modelki uwodzące perfekcyjnym, ponętnym spojrzeniem. Niestety niewielka ilość kobiet może pochwalić się tą cechą, z tej przyczyny stale korzystają ze sztucznych rzęs. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, znanej w Stanach Zjednoczonych uczestniczce reality show, mogą samodzielnie osiągnąć zbliżony rezultat.

Jakie sztuczne rzęsy oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje własnym imieniem popularną nie tylko w Stanach Zjednoczonych linię sztucznych rzęs Lilly Lashes. Produkty tej marki są przeznaczone dla pań, które pragną osiągnąć efekt grubych i wydłużonych rzęs. W kolekcji firmy znajdują się komplety długich kępek, które służą do zagęszczania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs, tradycyjne rzęsy na pasku oraz profesjonalne kleje i zalotki. Mnóstwo modeli, np. Saint Tropez, Hong Kong oraz London jest wyprodukowana z włosia ludzkiego. Natomiast pozostałe modele z serii Glam (Alina, Beverly, Make Up) bądź Luxury (Divine, Goddess, Opulence, ) wykonuje się ze starannie wyczesywanego i sterylizowanego futra norki . Niezależnie jednak od rodzaju użytego materiału, rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oko będzie prezentować się naturalnie.

Lilly Lashes – kochane przez gwiazdy muzyki i telewizji kochają je za wytrzymałość

To, że Lilly Lashes cieszy się sławą na całym świecie, niewątpliwie nie jest zasługą jedynie łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Atutem artykułów tej firmy jest ich wysoka trwałość – decydując się na kupno sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy więc pewność, iż będziemy mogli je nałożyć wielokrotnie. To wszak z tego powodu artykuły te chwali i używa ich powszechnie gros gwiazd telewizji i estrady uważanych za ikony stylu . Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można kupić w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]