mydło dezynfekujące, mydło w piance

Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o cechach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł spożywczy. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, dedykowane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówgwarantujących maksymalny stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala otrzymać do 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka znakomicie rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a zarazem efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można je stosować często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i przyznawanym towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]