Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Wybór stosownego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.