Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz butelki monopolowe w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to także sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, autorskim lub pysznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać opakowana tak, żeby wyrób długo pozostał świeży, a zatem np. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. pasztety, żurek lub marmolady, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach przeważnie można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu również otrzyma towar szybciej.

Co znajdziemy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z paletą butelek oraz słoików w hurcie można też kupić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]