Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Zamów kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm wytwarzających kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że historia firmy Lavazza miała swój początek pod koniec XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawowca i wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Błyskawicznie zdobyły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal oczarowuje aromatem swoich mieszanek, ustanawiając wzorce także w obszarze kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Wykorzystywane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek dystrybuowanych przez tę firmę. W tej chwili w sklepach nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale wciąż wyróżniają się głębokim smakiem.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do wielu popularnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]