Rolety na okna? Tylko od polskiego producenta

Brak Ci pomysłu na modne i nowoczesne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże całkowicie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Za sprawą tej przesłony możesz dodać kolorytu wszystkim pomieszczeniom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety okienne?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele typów. Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym stopniem przepuszczania światła. Najczęściej jest to łatwy do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu poliester.
Ze względu na funkcje można sklasyfikować rolety na okienne oraz ścienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj wyjątkowo popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy rodzaj zaleca się do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są tanie?

Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz kupić w wyjątkowo zachęcającej cenie. Na co dzień ceny są niskie, a do tego zdarzają się również promocje i akcje specjalne, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż sprawiają, że taka osłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.