skanery 3d sklep

Skanery 3D dla edukacji, przemysłu i medycyny – poznaj najlepsze marki

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt następujących marek, takich jak:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od autora licznych patentów

Firma Shining 3D od ponad dekady (a dokładnie od 2004 roku) dostarcza najwyższej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D charakteryzuje się nowatorstwem, jest też autorem licznych patentów – do 2015 roku sfinalizowali ich w sumie paręset ( między innymi na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w medycynie, edukacji, odlewnictwie i szeregu innych branżach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do zmniejszenia nakładów na produkcję, a przy tym podniesienia jakości i podwyższenia wydajności.

Skanery 3D DOF – cechy kolekcji Freedom, Edge i Swing

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na 3 linie:
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (wyglądają jak litera L), znaczną wydajnością i prędkością pomiarów oraz łatwą obsługą. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości gwarantują efekt w jakości HD.
– Edge – to linia produktów cechujących się dokładnością i szybkością. Aż 6 dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej linii są łatwe w obsłudze, skuteczne i gwarantują wysoką precyzję skanów. Możliwe jest zeskanowanie również elementów o trudnym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), w związku z tym są wykorzystywane w implantologii i protetyce.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najbardziej czuła. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezwykle dokładny. Szybkie działanie, łatwa i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe atuty urządzeń z kolekcji Freedom.

Skanery 3D firmy RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Rewelacyjną prędkością pracy – proces skanowania zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Urządzenie Tiger jest adresowane zwłaszcza do rehabilitantów, ortopedów i producentów obuwia. Dokładność jego działania jest wykorzystywana do skanowania wkładek, butów i stóp.

Skanery 3D – jakie ceny osiągają?

Druk 3D oraz skan 3D nieustająco się rozwijają, a każde następujące zmiany powodują użycie coraz to bardziej innowacyjnych technologii i tworzyw. To sprawia, że skanery 3D i ich cena sukcesywnie maleją. Kiedyś był to sprzęt, który kupowały tylko największe korporacje, w dzisiejszych czasach wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych rozmiarów urządzenie, ważące niecałych 3 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Kupujesz skaner 3D? Zapytaj o wskazówki rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia sposobność wykonania ich o dowolnej godzinie dnia, jak również nielimitowany czas, żeby dobrze przemyśleć dobór urządzenia dostosowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. A a zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze rzeczoznawcami i opcja obejrzenia urządzeń na żywo. Ale da się połączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (mailowo, telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy) na wizytę w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D lub inne urządzenie do druku przestrzennego to duża inwestycja, toteż warto decydować na jego zakup w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje kompleksową obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem i wsparcie techniczne.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]