Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słoje z kranikiem zamówisz na http://tinyurl.com/ydxnxtyp

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]