Stylowe ochładzanie drinków– whisky stones

Funkcjonalne whisky stones stają się coraz bardziej modne – stanowią praktyczny prezent np. na wieczór kawalerski. To niezbędnik każdego smakosza procentów, który chce uniknąć rozwodnienia whisky przez kostki lodu. Dlaczego warto zaopatrzyć się w kostki do whisky?

Kamienie do whisky – serwuj drinki na zimno

Większość z nas wie, że drinki najlepiej smakują w postaci schłodzonej. Niestety wrzucane do szklanek klasyczne kostki lodu nie sprawdzają się do końca – po upływie czasu przyczyniają się do rozcieńczenia whisky, a w zamrażalniku przesiąkają zapachami pożywienia. Na szczęście na rynku pojawiło się alternatywne rozwiązanie – kamienie do whisky. Wykonane są one z naturalnego minerału i można je nabyć w wielu wariantach kolorystycznych. Najczęściej sprzedawane są siwe kamienie, których specjalnie wyprofilowane, okrągłe brzegi nie uszkodzą szklanek. Jak funkcjonują naturalne whisky stones? Wszystko, co musimy zrobić to włożyć je na parę godzin do niskiej temperatury, a następnie wrzucić do szklanki z napojem. Ich kluczową cechą jest to, że nie roztapiają się w szklance, dzięki czemu możesz delektować się wspaniałym smakiem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami jedzenia. Są bezsmakowe i bezzapachowe, a Twoje drinki będą miały wyborny aromat. Skończ z klasycznymi drinkami! Kamienie do whisky to coś specjalnego dla każdego smakosza whisky.

Kamienie do whisky – zatrzymują właściwą temperaturę

Funkcjonalne kamienie do whisky to idealny upominek dla kolegi lub dla szefa. Prezentują się niesamowicie elegancko w szklance, dzięki czemu zrobisz wrażenie na znajomych. Kamienie do whisky są wielorazowego zastosowania, wystarczy je przepłukać pod ciepłą wodą. Chłodzą napój na długo, a whisky smakuje idealnie. Nie musisz już męczyć się z tradycyjnymi kostkami – po prostu postaw na funkcjonalne kostki do whisky, a Twoja whisky będzie smakowała pierwszorzędnie.