W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca lub roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto wybrać pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe całkowite zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który model najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Podpowiadamy.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita możliwość kontroli ilości promieni słonecznych docierających do wnętrza to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbliżonych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Duża ilość kolorów w ofercie sprawia, że te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują także w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety zaciemniające w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje także opcja spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowego wymiaru.