Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Chcesz nabyć kapsułki Tchibo? Wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i powoli zdobywała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości niezwykle prostą metodą – wystarczy napełnić pojemnik z wodą w odpowiednim urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się świeżo parzonym napojem.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, ponieważ ma na niego wpływ wiele rozmaitych elementów, na przykład warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Łączenie tego typu kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowe nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Etiopii i Brazylii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – niedroga każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w pensjonatach czy urzędach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka i z reguły mieści się w przedziale 1-1,50 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w bufetach w biurze lub w kafejkach w galerii. Nietuzinkowe wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Z ich pomocą podamy gościom wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy do ciasta, bez lęku o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą nadawać się do naszego urządzenia.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]